Podnośnik AKS-Goliath do 250kg
Podnośnik AKS-Goliath do 250kg
Podnośnik AKS-Goliath do 250kg
Podnośnik AKS-Goliath do 250kg

Podnośnik AKS-Goliath do 250kg

PKAKS-03
Dostępny na zamówienie
12 296,30 zł

 

Opieka nad osobą niepełnosprawną, której masa ciała jest duża, jest często niemożliwa bez wykorzystania urządzeń wspomagających opiekuna. Takim urządzeniem jest podnośnik jezdny AKS - Goliath, którego maksymalny udźwig wynosi do 250 kg. Podnośnik jezdny AKS - Goliath dzięki odpowiedniej konstrukcji,  jest bezpieczny, wytrzymały oraz wygodny.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze dla opiekuna oraz komfortowe dla podopiecznego. Komfort uzyskany jest dzięki odpowiednim siedziskom do podnośników o dużym udźwigu. Posiadamy siedziska w 3 różnych rozmiarach oraz 3 rodzaje wieszaków (orczyków) do podnoszenia w różnych pozycjach.

Zawsze dobieramy odpowiednie siedziska do podnośników, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby użytkowników (sprawdź tabelę rozmiarów siedzisk). Przy doborze siedziska lub pakietu bierzemy pod uwagę wszystkie wymogi klienta oraz sposób funkcjonowania placówki.

Dodatkowym atutem urządzenia są automatycznie rozsuwane płozy. Odbywa się to dzięki siłownikom elektrycznym, sterowanym za pomocą pilota, który jest przeznaczony również do sterowania siłownikiem głównym, podnoszącym i opuszczającym ramię podnośnika. 

* W sprawie przewidzianego czasu dostawy prosimy kontaktować się telefonicznie.

50 Przedmioty
No reviews

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania