Podpiętki pod ostrogi piętowe Vaya Relaxum

Podpiętki pod ostrogi piętowe Vaya Relaxum

VAYA-ORT-401
Dostępny na zamówienie
11,11 zł
ROZMIAR

 

Podpiętki ortopedyczne pod ostrogi piętowe Vaya Relaxum to skórzane wkładki wielokrotnego użycia, które przynoszą ulgę stopom z ostrogą piętową. Podpiętka redukuje nacisk kości pięty na podłoże dzięki wysuwalnej środkowej wkładki i zmniejsza dolegliwości bólowe.  Wkładka nie przemieszcza się w bucie, jest samoprzylepna. Jeśli masz problem z bolesną ostrogą piętową to podpiętki Relaxum są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Relaxum są produktami kontynuującymi tradycje wkładek Scholl.

 

 

Czy warto wybrać nasze podpiętki pod ostrogi piętowe ?

Wierzchnia warstwa wkładek ortopedycznych Vaya Relaxum wykonana jest z miękkiej garbowanej roślinnie owczej skóry o doskonałych właściwościach higienicznych. Spodnia warstwa z lateksu zapewnia wyjątkowy komfort i elastyczność podczas chodzenia. Krążek odciąża piętę z kostną ostrogą, skutecznie zapobiega bólowi stóp. Wkładki z naszej oferty posiadają certyfikat CE dla wyrobów medycznych tym samym gwarantując bezpieczeństwo stosowania użytkownikom. 

 

 

Relax%20warstrwy%20opisane.png
 
 

Twoje korzyści z noszenia wkładek pod ostrogi piętowe Relaxum 

 1. wygodne - nie przeszkadzają w codziennym użyciu
 2. zapewniają amortyzację i podparcie dla pięty
 3. zmniejszają dolegliwości bólowe stóp
 4. odciążają kostną ostrogę piętową
 5. łatwe w założeniu, samoprzylepne
 6. zapewniają bezpieczeństwo - produkt medyczny klasy I
 7. trwałe - wkładka wielokrotnego zastosowania
 8. ekologiczne - nie są szkodliwe dla otoczenia
 9. wysokiej jakości

 

Relaxum w bucie męskim

 

 

 

Jak dopasować wkładkę w bucie we właściwy sposób: 

Wsuń podpiętkę do środka buta i upewnij się, że gładko przylega do wyściółki buta i jest umiejscowiona we właściwym miejscu, dając odpowiednie podparcie Twojej pięcie.

 

Relaxum w bucie z dziurą

Parametry techniczne:

 • stan: nowy
 • rozmiar: 35/37, 38/40, 41/43, 44/46 
 • materiał: naturalna skóra owcza
 • kolor: beżowy
 • zawartość opakowania: 1 para
 • kod produktu: VAYA-ORT-401
 • klasyfikacja: produkt medyczny kl. 1
 
wkładka z butami
 

Warto wybrać nasze podpiętki Vaya Relaxum ponieważ:

Nasze produkty są wyprodukowane z wysokiej jakości komponentów, mają przedłużoną żywotność i trwałość, spełniają wyśrubowane normy dla wyrobów medycznych. Wkładki posiadają certyfikat CE dla wyrobów medycznych i tym samym gwarantują bezpieczeństwo stosowania.

Vaya Relaxum wkładka

 Co to jest ostroga piętowa? 

 

ostroga piętowa

 

 • Zapalenie powięzi podeszwowej o charakterze przewlekłym w połączeniu z mikrourazami prowadzi do powstania osteofitów - wyrośli kostnych w części podeszwowej kości piętowej. Chorzy skarżą się na zlokalizowany pod piętą ból, który jest najsilniejszy podczas kilku pierwszych kroków. Ból może zmniejszać się po tzw " rozchodzeniu się" , jednak zwykle powraca po dłuższym wysiłku.
 • Schorzenie to często związane jest w występowaniem wzmożonego napięcia mięśnia brzuchatego łydki. W czasie długiego siedzenia lub odpoczynku wzrasta napięcie mięśnia brzuchatego łydki i powięzi podeszwowej. Nagły wymuszony wyprost stopy podczas stania bez wcześniejszego rozluźnienia wspomnianych struktur, doprowadza do nagłego silnego rozciągnięcia napiętego mięśnia oraz powięzi, co powoduje pojawienie się bólu.
48 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania