PODPÓRKA INWALIDZKA CZTEROKOŁOWA TIGER

PODPÓRKA INWALIDZKA CZTEROKOŁOWA TIGER

TIGER
Dostępny na zamówienie
1 574,07 zł

 

 Podpórka Tiger wspiera aktywność ruchową seniorów i osób niepełnosprawnych, które wykazują trudności w samodzielnym poruszaniu się. Wygodne uchwyty do pchania wyposażono w regulację wysokości całkowitej. Można ją ustawić w zakresie od 95 do 120 cm. Aluminiową ramę cechuje duża wytrzymałość – jest w stanie znieść obciążenie do 150 kilogramów. Rollator charakteryzuje łatwy dostęp do hamulców, zaopatrzonych dodatkowo w blokadę postojową kół. Krzyżakowy sposób składania aluminiowej konstrukcji ułatwia przechowywanie chodzika zarówno w domu, jak i w samochodzie. Przy dłuższym chodzeniu niezastąpionym wsparciem dla obolałych nóg i kręgosłupa będzie komfortowe siedzisko. Umieszczono je 62 cm nad ziemią. Zintegrowana z podpórką torba pozwala na transport najpotrzebniejszych rzeczy o łącznej wadze do 5 kilogramów.

W jaki sposób korzysta się z podpórki Tiger?

Jej użytkowanie jest na tyle proste i wygodne, że pozwala na samodzielne spacery lub wyjścia do sklepu. Początkowo można jednak stawiać kroki pod okiem rehabilitanta lub bliskich osób.

Dla kogo jest przeznaczona podpórka Tiger?

Podpórka Tiger stanowi odpowiedni wybór dla osób wymagających, będących w procesie rehabilitacji lub zmagających się z niepełnosprawnością. Opcja stabilizacji przedramion sprzyja zachowaniu równowagi oraz ułatwia odciążenie dolnej partii ciała.

PARAMETRY TECHNICZNE

materiał wykonania aluminium
wysokość całkowita podpórki / uchwytów do pchania (regulowana) 95 – 120 cm
szerokość całkowita 62 cm
długość całkowita (po złożeniu) 22,5 cm
długość całkowita 66 cm
wysokość siedziska nad podłoże 62 cm
szerokość siedziska 46 cm
rozmiar kół 200 x 35 mm
maksymalne obciążenie podpórki 150 kg
maksymalne obciążenie torby 5 kg
waga 9,5 kg
hamulce 2 hamulce z blokadą postojową
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania