Podstawka pod laptop i tablet HEAD UP

Podstawka pod laptop i tablet HEAD UP

HEAD UP
Dostępny na zamówienie
179,00 zł
Brutto

 

Podstawka HEAD UP pomaga w utrzymaniu pozycji głowy przed laptopem lub tabletem, która jest prawidłowa, komfortowa i zdrowa. Jej kształt w literę „Z” umożliwia dowolne ustawienie wysokości i kąta pochylenia urządzenia. Wykonana z eleganckiego i wytrzymałego aluminium dopasuje się do każdego wnętrza.

Certyfikaty:

Deklaracja zgodności wytwórcy - CE

Produkt zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL)

Produkt zgodny z nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE MDR 2017/745
Jak działa HEAD UP?Regulowana podstawka HEAD UP ustawia ekran laptopa lub tabletu na wysokości oczu dzięki czemu nie musisz pochylać głowy, by patrzeć na ekran. Możesz zachować naturalną, czyli nie pochyloną pozycję głowy, co zdecydowanie zwiększa komfort podczas korzystania z komputera oraz niweluje napięcie szyi i karku. 

Ponadto, prawidłowa pozycja głowy względem ekranu zapobiega bólom mięśniowo-szkieletowym szyi i karku, skutecznie zmniejsza obciążenie ramion oraz ożywia mięśnie posturalne. Wszystko to zwiększa komfort korzystania z laptopa oraz efektywność pracy.Zalety HEAD UP

  • podstawkę można regulować w dwóch zakresach, zarówno podnosić jak i pochylać ekran;
  • szybkie i łatwe składanie i rozkładanie;
  • dodatkowe wyposażenie w 6 antypoślizgowych wstawek od wierzchu, które zabezpieczają laptop lub tablet przed przesuwaniem oraz 4 antypoślizgowe wstawki od spodu, które zabezpieczają podstawkę przed przesuwaniem i zarysowaniem powierzchni stołu lub biurka;
  • zapewnienie bardzo dobrej wentylacji, dzięki odpowiedniemu materiałowi oraz kątowi nachylenia;
  • estetyczne wykonanie.

Jak prawidłowo użyć podstawki?

 Podstawka HEAD UP nie wymaga złożenia, jest gotowa do użycia po wyjęciu z opakowania. Przed użyciem postaw ją na twardej powierzchni w sposób bezpieczny i stabilny. Połóż laptop albo tablet na pulpicie podstawki.

Następnie ręcznie dostosuj wysokość podstawki oraz kąt jej nachylenia do swoich potrzeb. Pamiętaj, że góra Twojego ekranu powinna znaleźć się tuż pod poziomem oczu – wtedy Twoja pozycja będzie prawidłowa.

50 Przedmioty
No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania