R4M-U-01 Orteza uda

R4M-U-01 Orteza uda

R4M-U-01
Dostępny na zamówienie
386,00 zł
Brutto
ROZMIAR

 

Sporty walki to typowo kontaktowa dyscyplina, polegająca na indywidualnej walce dwóch zawodników. Karate, boks czy kickboxing to tylko jedne z wielu rodzajów sportów walki, które są wysoko narażone na urazy wśród zawodników. Kopnięcia, upadki czy uderzenia skutkują krwiakami, skręceniami, a nawet złamaniami. Trening czyni mistrza, więc ich częstotliwość jest ważna, ale istotna jest również profilaktyka urazów, które mogłyby odsunąć zawodnika od aktywności na długi czas. Dlatego, zarówno profilaktycznie jak i pourazowo polecamy nasze profesjonalne spodenki z ochraniaczami R4M-U-01, które nie tylko chronią tkanki przed uderzeniem, ale również zapewniają terapeutyczną kompresję i zmniejszają stan zapalny.


orteza R4M-U-01 na udo

Orteza uda R4M-U-01 to profesjonalny wyrób medyczny dedykowany wszystkim aktywnym osobom. Orteza doskonale odciąża i zabezpiecza przed urazem zarówno mięśnie kulszowo-goleniowe i czworogłowe uda jak również wyniosłości kostne, wyjątkowo narażone na urazy, takie jak krętarze kości udowej. Nasze sportowe spodenki zapewniają ochronę tkanek stawów biodrowych i ud, a także dostarczają komfortowej, terapeutycznej kompresji.

Nasza orteza R4M-U-01 została wykonana z ultra cienkiego komfortowego surowa PowerElastic™.

Nasze sportowe spodenki zostały wyposażone w specjalne termoformowane komfortowe wkładki z pianki w kształcie plastrów miodu o nazwie HONEYCOMBactive. Wkładki te chronią mięśnie uda i kości przed urazem na skutek uderzenia lub upadku.


R4M-U-01 materiał

Stopniowana kompresja materiału PowerElastic™ poprawia krążenie i dotlenia mięśnie w trakcie aktywności fizycznej, zmniejszając tym samym ilość odkładanego mleczanu w tkankach oraz redukując stan zapalny i uczucie zmęczenia mięśni. To z kolei, poprawia osiągnięcia treningowe i samopoczucie po wysiłku.

Ponadto, systematyczne stosowanie naszych sportowych spodenek R4M-U-01 zmniejsza stan zapalny oraz wysięki i krwiaki tkanek miękkich.

Materiały, z których wykonano produkt są ultralekkie i niemalże nieodczuwalne na kończynie podczas użytkowania.


Wysoka jakość wykonania sprawia, że nasze sportowe spodenki z ochraniaczami R4M-U-01 sprawdzą się jako zabezpieczenie obręczy biodrowej w każdych outdoorowych aktywnościach.R4M-U-01Przeznaczenie spodenek medycznych R4M-U-01

• profilaktycznie w sporcie

• naciągnięcie mięśnia czworogłowego uda / kulszowo-goleniowych

• stłuczenie mięśni uda

• naderwanie mięśni uda

• punkty spustowe mięśni uda

• oderwanie przyczepów mięśni

• problemy krążeniowe w obrębie uda

• dolegliwości stawu biodrowego

R4M-U-01 orteza uda


HONEYCOMBactive™ to specjalna termoformowana komfortowa wkładka z pianki w kształcie plastrów miodu. Wkładka ta chroni tkanki miękkie i kości przed urazem na skutek uderzenia lub upadku.


HONEYCOMB-ACTIVEPowerElastic™ to bardzo cienki i bardzo elastyczny surowiec, do produkcji delikatnych i wyrafinowanych wyrobów ortopedycznych. Surowiec składa się z dwóch warstw spandexu, którego działanie odpowiada za właściwą kompresję i dopasowanie wyrobu do ciała pacjenta oraz redukuje drganie mięśni powstające w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego. Wewnętrzna membrana odpowiada za utrzymanie właściwego klimatu przy skórze oraz skuteczne odprowadzanie potu, a jej struktura gwarantuje aksamitną miękkość w dotyku. Surowiec ten jest przyjazny dla skóry pacjenta oraz posiada atest Oeko-Tex Standard 100.

POWER-ELASTIC


RozmiarObwód pasaSposób dokonywania pomiaru
S 75 – 85 cm pomiar uda
M 85,4 – 95 cm
L 95,5 – 105 cm
XL 105,5 – 115 cm

Całkowita wysokość ortezy: 60 cm

R4M-U-01 reh4mat

reh4mat orteza na udo R4M-U-01

używanie ortezy uda R4M-U-01

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania