Reh4mat ORTEZA STAWU SKOKOWEGO AM-SX-07

Reh4mat ORTEZA STAWU SKOKOWEGO AM-SX-07

AM-SX-07
Dostępny na zamówienie
276,85 zł
ROZMIAR
STRONA

 

Orteza kostki AM-SX-07

1 Poduszki powietrze zapewniają kompresję stawu skokowego

2 Spiralny pas zapobiega skręceniu stawu skokowego i chroni wiązadło ATF

3 Elastyczny pas na ścięgno Achillesa zapewnia prawidłowe ustawienie ortezy na kończynie

4 Strukturalny surowiec ProFIT™ zapewania kompresję i tworzy tzw. drugą skórę

5 Powlekany materiał o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej

Orteza stawu skokowego AM-SX-07 obejmująca goleń i stopę zalicza się do ortez z grupy AFO i należy do najlepiej stabilizujących i najbardziej komfortowych ortez stawu skokowego dostępnych na rynku. Powstała z myślą o sportowcach cierpiących na dolegliwości ze strony stawu skokowego.

Orteza została wykonana z surowca PowerFIT™.

POWER-FIT

PowerFit™ to cienki, strukturalny, trójwarstwowy surowiec, składający się z dwóch zewnętrznych elastycznych okładzin ze spandexu oraz rdzenia wewnętrznego. Zadaniem rdzenia jest zwiększenie kompresji surowca oraz zredukowanie drgania mięśni powstającego w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego. Zewnętrzne okładziny ze spandexu są bardzo odporne na uszkodzenia, przetarcia i zabrudzenia. Wyroby wykonane z tego surowca skutecznie odciążają zabezpieczone części ciała. Z powodzeniem można je używać do wyczynowego uprawiania sportu w warunkach bardzo ekstremalnych. Wyroby z PowerFit™ łatwo utrzymać w czystości, można je czyścić na mokro i prać ręcznie, przez co są idealnym partnerem do siłowni i klubu fitness. Surowiec wodoodporny.

W celu ułatwienia zakładania i lepszego dopasowania wyrobu, posiada on od tyłu konstrukcję otwartą. Z boków zamontowano nieelastyczne kieszenie na anatomicznie wyprofilowane łuski z tworzywa sztucznego, wyposażone w poduszki powietrzne. Innowacyjne komory powietrzne zapewniają mikromasaż i działają przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie.

Dodatkowo wyrób wyposażono w taśmę spiralną stabilizującą staw skokowy i zapobiegającą przesuwaniu się łusek bocznych względem kończyny.

Taka konstrukcja ortezy powoduje, że doskonale stabilizuje ona każdy staw skokowy, zapobiagając jego skręceniu. Zapewnia równowagę pomiędzy ochroną i wsparciem oraz nie ogranicza funkcjonalności stawu skokowego. Elegancka i funkcjonalna orteza bez problemu mieści się w dowolnym bucie sportowym, nie rozpychając go.

AirPower to doskonałe rozwiązanie dla sportowców, którzy po urazie pragną jak najszybciej wrócić do treningów. Można go stosować również profilaktycznie w przypadku uprawiania sportów halowych, motorowych czy walki, w których staw skokowy jest narażony na częste kontuzje.

AM-SX-07 air power

AM-SX-07 Orteza kostki

AM-SX-07 orteza air power

AM-SX-07 Orteza zapinana

zakładanie ortezy AM-SX-07

AM-SX-07 reh4mat

Orteza AM-SX-07

Zastosowanie

  • skręcenie i zwichnięcie stawu skokowego,
  • nawykowe zwichnięcia stawu skokowego,
  • zespół bólowy stawu skokowego i aparatu więzadłowego,
  • doleczania po unieruchomieniu gipsowym (złamania)
  • przewlekła niestabilność i stany zapalne

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Obwód nad kostką Sposób dokonywania pomiaru
S 20-23 cm Sposób dokonywania pomiaru - obwód nad kostką
M 23-25 cm
L 25-27 cm
XL 27-29 cm

Orteza występuje jako PRAWA / LEWA

Całkowita wysokość ortezy: 22 cm

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania