Reh4mat ORTEZA STAWU SKOKOWEGO EB-SS

Reh4mat ORTEZA STAWU SKOKOWEGO EB-SS

EB-SS SZARY
Dostępny na zamówienie
137,96 zł
ROZMIAR
STRONA

 

Orteza stawu skokowego wykonana z ProFit™.

ProFit™ to dwuwarstwowa tkanina, która doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta, rozciąga się we wszystkich kierunkach doskonale modelując kształt kończyny. Materiał odpowiada za właściwą kompresję i dopasowanie wyrobu do ciała pacjenta oraz redukuje drganie mięśni powstające w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego. Zapewnia również utrzymanie właściwego klimatu przy skórze oraz skuteczne odprowadzanie potu. Struktura surowca ProFit™ gwarantuje aksamitną miękkość w dotyku. ProFit™ jest przyjazny dla skóry pacjenta oraz posiada atest Oeko-Tex Standard 100.

Pasy dociągowe z AirRubber III™.

AIR-RUBBER-III

AirRubber III™ została wykonana w specyficzny sposób, powodujący że posiada jednokierunkową elastyczność. Nie rozciąga się poprzecznie, natomiast wzdłużnie rozciąga się bardzo mocno, co gwarantuje właściwą kompresję wyrobom z niej wykonanym. W procesie tkania gumy powstają naturalne oczka powodujące, że pomiędzy splotami gumy powietrze łatwo dostaje się do powierzchni skóry dotleniając ją. Dodatkowo, sploty gumy przy większej kompresji wyrobu wykonują jej delikatny mikromasaż. Guma ortopedyczna jest surowcem bardzo przyjaznym dla skóry.

Właściwości

Stabilizuje staw skokowy i stęp; poprzez utrzymywanie stabilnej temperatury i elastyczny ucisk łagodzi dolegliwości bólowe, ma działanie zmniejszające obrzęki, ułatwia wchłanianie wysięków i krwiaków. Umożliwia szybszy powrót do pracy zawodowej lub treningów. Skuteczność działania uzależniona jest od stosowanego obuwia – wskazane obuwie sportowe typu adidas, obuwie do turystyki kwalifikowanej, specjalistyczne obuwie sportowe. Wskazania i zasady stosowania określa lekarz prowadzący.

EB-SS SZARY

orteza kostki EB-SS szara

orteza na kostkę EB-SS reh4mat

orteza na kostkę EB-SS szara

zakładanie ortezy na kostkę EB-SS

Przeznaczenie

  • po przebytych urazach stawu skokowego tj. skręcenia
  • w późniejszym doleczaniu po przebytych złamaniach
  • w niestabilności stawu skokowego
  • w zmianach zwyrodnieniowych stawu skokowego
  • profilaktycznie podczas aktywności fizycznej

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Obwód przez piętę Sposób dokonywania pomiaru
S 27- 30 cm obwod-przez-piete.png
M 30,5 – 33 cm
L 33,5 – 36 cm
XL 36,5 – 39 cm

Występuje jako prawy / lewy.

Całkowita wysokość ortezy: 18cm

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania