Reh4mat Orteza tułowia OT-02

Reh4mat Orteza tułowia OT-02

OT-02
Dostępny na zamówienie
67,59 zł
ROZMIAR

 

UNIWERSALNY NEOPRENOWY PAS KRĘGOSŁUPA

Neoprenowa orteza kręgosłupa OT-02 to coś więcej niż zwykły pas. Orteza utrzymuje ciepłotę skóry, zwiększając efekt ćwiczeń w obrębie brzucha. Doskonale nadaje się do zwiększenia rezultatów popularnego wśród sportowców amatorów i profesjonalistów treningu ABS.

Trening ABS ( Abdominal Body System) to zestaw ćwiczeń opracowany z myślą o szybkim wzmocnieniu brzucha, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Trening obejmuje wszystkie, zarówno górne, boczne jak i dolne, partie brzucha. W skład ćwiczeń ABS wchodzą klasyczne brzuszki, podciągania czy rowerki. Aby zapewnić szybki i imponujący rezultat ćwiczeń ABS, warto wykonywać je w naszym pasie tułowia OT-02.

Charakterystyka wyrobu

Nasz pas kręgosłupa OT-02 został wykonany z innowacyjnego wodoodpornego surowca UniPren™.

Jest to uniwersalny 4 mm trójwarstwowy surowiec, składający się z zewnętrznej elastycznej poliamidowej dzianiny okładkowej o funkcji samoszczepnej, wewnętrznego rdzenia z pianki neoprenowej oraz elastycznej jerseyowej dzianiny okładkowej. Materiał ten charakteryzuje się miękkością i bardzo wysoką elastycznością. Bardzo ważnym atutem tego surowca jest to, że nie jest to wyrób dziany, nie posiada grubych włókien, przez co jego sploty nie odciskają się na skórze pacjenta i nie powodują ran w miejscach o dużej kompresji, dlatego jest doskonałym produktem dla sportowców. Funkcja samoszczepna surowca zdecydowanie ułatwia użytkowanie. UniPren™ jest materiałem wodoodpornym, nie wchłania wody i jest bardzo komfortowy w użytkowaniu.

Pas OT-02 to najlepszy wybór dla osób aktywnych. Wysokiej jakości neopren zwiększa temperaturę rdzeniową oraz aktywność termogeniczną w trakcie ćwiczeń. Takie właściwości zapewniają przyspieszone pocenie się i szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha.

Orteza posiada specjalny, anatomiczny kształt, doskonale dopasowuje się do anatomii użytkownika i nie zsuwa się w trakcie wzmożonej aktywności fizycznej. Nasz pas tułowia OT-02 na całej swojej powierzchni posiada funkcję szczepną, więc doskonale dopasujesz go do każdej sylwetki. Płynna regulacja kompresji pozwala na aktywną kontrolę temperatury ciała, przez co treningi stają się o wiele efektywniejsze.

  • Elastyczność i wysoki komfort użytkowania. Solidna polska produkcja zapewnia produktowi długotrwałą żywotność.
  • 4 mm UniPren dla szybszego pocenia i spalania tkanki tłuszczowej.
  • Szerokie zapiecie rzepowe. Produkt wolny od lateksu.
  • Materiał samoszczepny dla płynnej kompresji.

Orteza tułowia OT-02 jest doskonałym produktem do stosowania w przypadku każdej aktywności. Doskonale zwiększy efektywność treningu ABS, zajęć fitness czy cross fitu. Ponadto, orteza będzie świetnym wsparciem i ochroną narządów przez chłodniejszą temperaturą dla aktywności poza domem, tj. jazda na rowerze czy motocyklu.

Przeznaczenie

• intensywny trening sportowy (trening ABS, cross fit, fitness)
• nadwaga
• zespoły bólowe w odcinku lędźwiowo-krzyżowym,
• przeciążenia odcinka lędźwiowo-krzyżowego,
• ochrona narządów wewnętrznych podczas jazdy na motorze/rowerze

Tabela rozmiarowa

RozmiarObwód pasaSposób dokonywania pomiaru
Uniwersalny min 65 cm – max 100 cm
X-Size min 100,5 cm – max 130 cm

Całkowita wysokość ortezy
Przód: 18cm
Tył: 28 cm

Sposób zakładania

Sposób zakładania

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania