Siedzisko korekcyjne Curble Kids

Siedzisko korekcyjne Curble Kids

Curble Kids
Dostępny na zamówienie
243,09 zł
KOLOR

 

W rodzinie Curble nie mogło zabraknąć modelu dla najmłodszych. Kids to najmniejsze z dostępnych siedzisk.

Dzieci aktualnie bardzo dużo czasu spędzają ze smartfonem w ręku, przed komputerem lub konsolą oraz oczywiście odrabiając lekcje i ucząc się. Niestety, wszystkie te czynności zazwyczaj wykonuje się siedząc. Jeżeli jako rodzic lub opiekun, chcesz wesprzeć kręgosłup swojego dziecka, pomóc w kształtowaniu mięśni oraz prawidłowych jego krzywizn, koniecznie musisz zadbać o odpowiednią ilość ruchu oraz ćwiczeń w ciągu dnia, ale także skupić się na poprawie jego pozycji siedzącej.

 

Siedzisko Curble Kids to idealne rozwiązanie dla najmłodszych. Oparcie Curble wymusza u dziecka utrzymanie prawidłowej pozycji oraz napięcie mięśni odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa w pozycji siedzącej. Nadaje się zarówno do domu, jak i do szkoły. Trwałe i elastyczne tworzywo oraz niewielkie gabaryty – 500g! – pozwalają na swobodny transport, nawet dziecku.

Siedzisko Curble Kids dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

Siedzisko (podkładka) na krzesło to najprostszy sposób, żeby wypracować u Twojego dziecka nawyk utrzymywania zdrowej postawy!

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania