Siedzisko korekcyjne Curble Comfy

Siedzisko korekcyjne Curble Comfy

Curble Comfy
Dostępny na zamówienie
243,09 zł
KOLOR

 

Siedzisko Curble Comfy to oparcie stworzone by uczynić Twoją pracę siedzącą bardziej komfortową i ergonomiczną. Siedzisko Comfy uchroni Cię przed bólem kręgosłupa wynikającym z przeciążeń powodowanych przez setki godzin spędzonych w nieprawidłowej pozycji siedzącej.

Oparcie wykonane jest z tworzywa nieco bardziej miękkiego i elastycznego niż model Wider, nie tracąc przy tym swojej wytrzymałości. Ponadto urządzenie jest bardzo lekkie oraz łatwe w transporcie- waży tylko 800g! Nadaje się do użycia jako siedzisko na krzesło na każdym domowym lub biurowym krześle, bez konieczności kupowania drogich foteli! Siedzisko wykończone jest miękkimi poduszkami, które zwiększają komfort jak i czynią siedzenie niewiarygodnie wygodnym.

Dla posiadacza Comfy, siedzenie na nim oznacza delikatne, ale stanowcze wsparcie dla odcinka lędźwiowego oraz kości krzyżowej.  Ze względu na nieco węższe siedzisko oraz zastosowane profilowanie 15o jest to produkt przeznaczony dla osób szczupłych, o drobniejszej budowie. Dla osób nieco tęższych proponujemy model Wider.

Comfy, jak i pozostałe modele siedzisk z rodziny Curble, mają za zadanie pomóc Ci wypracować nawyk utrzymywania prawidłowej pozycji siedzącej z utrzymaniem fizjologicznego ustawienia kręgosłupa oraz wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za jego stabilizację.

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania