Skarpety z wkładką magnetyczną
Skarpety z wkładką magnetyczną
Skarpety z wkładką magnetyczną
Skarpety z wkładką magnetyczną
Skarpety z wkładką magnetyczną
Skarpety z wkładką magnetyczną
Skarpety z wkładką magnetyczną
Skarpety z wkładką magnetyczną

Skarpety z wkładką magnetyczną

44/K04
Obecnie brak na stanie
106,48 zł
ROZMIAR


 

Skarpety z wkładką magnetyczną

Wyrób medyczny klasy I

32-40 magnesów ferroceramicznych (para) naszytych ręcznie o mocy 900 GS

Wskazania do stosowania:

Przy bólach i urazach stóp, pięt, opuszków palców, goleni i kolan
Przy słabym krążeniu, zimnych stopach, drętwieniu palców u nóg
Przy infekcjach grypowych, przeziębieniach, łagodzenie bólu głowy
Przy bólach zwyrodnieniowo- reumatycznych stóp, stawów skokowych, kolan
Akupresura magnetyczna stóp w czasie używania skarpet

Charakterystyka wyrobu:

Skarpety magnetyczne zostały wykonane ze 100% wełny. Wewnętrzną wkładkę wykonano z dwóch warstw (filc+tkanina futerkowa), pomiędzy które naszyto ręcznie magnesy ferroceramiczne, pełniące podwójną rolę: aplikatorów do biostymulacji magnetycznej oraz punktów uciskających i masujących receptory stóp. Oferowane skarpety są lekkie, miękkie i przewiewne.

 

Ekologiczne o starannie dobranej strukturze materiały zapewniają pełny dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Skarpety, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro.

 

Tabela rozmiarów / Rozmiar obuwia  
S 36-37
M 38-39
L 40-42
XL 43-44

 

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych:

Rozrusznik serca, aparaty słuchowe, inne implanty elektroniczne, ciąża i okres karmienia

 

Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną historycznie, nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.

Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie.

Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.

Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych.

No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania