Stabilizator kostki i stawu skokowego...

Stabilizator kostki i stawu skokowego Magnety

44/S13
Obecnie brak na stanie
59,00 zł
Brutto
ROZMIAR


 

Magnetyczny stabilizator kostki i stawu skokowego

Wyrób medyczny klasy I

16-22 magnesy ferroceramiczne (zależnie od rozmiaru) naszyte ręcznie o mocy 900 GS

Wskazania do stosowania:

Rehabilitacja po skręceniach, uszkodzeniach ścięgien, zwichnięciach i innych urazach stopy
Ucisk i stabilizacja ortopedyczna, pourazowa stawu skokowego
Bolesność stawu
Uczucie ciężkości i zmęczenia stóp, obrzęki na tle krążeniowym
Przyspieszenie procesu gojenia i zrastania kości po złamaniach, zabiegach chirurgicznych
Prewencyjnie na noc dla poprawy krążenia
Można również owinąć łokieć, kolano, bolące gardło

Charakterystyka wyrobu:

Stabilizatory wykonane są z perforowanej, elastycznej taśmy ortopedycznej – pokrytej dwustronnie tkaniną z przyjaznego dla ciała polaru jedwabnego o charakterystycznej dla polaru wysokiej przepuszczalności powietrza 87% zapewniającej swobodne oddychanie skóry. Wewnątrz znajdują się magnesy ferroceramiczne naszyte ręcznie. Stabilizator zapinany jest na rzep. Dostępny w różnych rozmiarach.

Ekologiczne o starannie dobranej strukturze materiały zapewniają pełny dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Stabilizatory, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro.

 

Tabela rozmiarów

Rozmiary i Obwód nogi w kostce w cm

S 19-22
M 23-25
L 26-28
XL 29-30
XXL 31-33


 

 

Kolorystyka:

Wykończenie polarowe opasek dostępne jest w kolorze czarnym.

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych:

Rozrusznik serca, aparaty słuchowe, inne implanty elektroniczne, ciąża i okres karmienia

 

Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną historycznie, nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.

Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie.

Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.

Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych.

2020-11-02
Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania