Stabilizator stawu skokowego

Stabilizator stawu skokowego

44/S14
Obecnie brak na stanie
65,00 zł
Brutto
ROZMIAR


 

Magnetyczna stabilizator stawu skokowego z korekcyjnym ujęciem halluxa

Wyrób medyczny klasy I

13-17 magnesów ferroceramicznych (zależnie od rozmiaru) naszytych ręcznie o mocy 900 GS

Wskazania do stosowania:

Leczenie korekcyjne bolesnego halluxa (koślawego palucha)
Stopniowe odwiedzenie i stabilizacja ortopedyczna dużego palucha
Korekcja zachowawcza zmniejszająca narośl i zniekształcenia
Terapia biologiczna, łagodząca ból i przyspieszająca proces rehabilitacji
Profilaktyka przy wysokich obcasach i "spiczastym obuwiu"

Charakterystyka wyrobu:

Stabilizatory wykonane są z perforowanej, elastycznej taśmy ortopedycznej – pokrytej dwustronnie tkaniną z przyjaznego dla ciała polaru jedwabnego o charakterystycznej dla polaru wysokiej przepuszczalności powietrza 87% zapewniającej swobodne oddychanie skóry. Wewnątrz znajdują się magnesy ferroceramiczne naszyte ręcznie. Stabilizator zapinany jest na rzep. Dostępny w różnych rozmiarach.

Ekologiczne o starannie dobranej strukturze materiały zapewniają pełny dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Stabilizatory, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro.

 

Tabela rozmiarów

Rozmiar i numer obuwia
M 37-38
L 39-40
XL 41-42
 

Kolorystyka:

Wykończenie polarowe opasek dostępne jest w kolorze zielonym.

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych:

Rozrusznik serca, aparaty słuchowe, inne implanty elektroniczne, ciąża i okres karmienia

Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną historycznie, nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.

Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie.

Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.

Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych.

2020-11-02
Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania