STETOSKOP GESS STANDARD

STETOSKOP GESS STANDARD

GESS STANDARD
Dostępny na zamówienie
14,82 zł
MODEL

 

Stetoskop GESS STANDARD

 

 
Niezwykle nowoczesny, a do tego bardzo solidny stetoskop GESS STANDARD do manualnych ciśnieniomierzy, wykorzystywany przy osłuchiwaniu tonów Korotkowa. Produkt dostępny jest w wielu kolorach, zarówno z pojedynczą, jak i podwójną głowicą w zależności od modelu.
Dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium, z jakiego została wykonana głowica, stetoskop jest nie tylko bardzo lekki i charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję, ale również zapewnia bardzo dobre parametry osłuchowe. Głowica została wyposażona w membranę o średnicy 1-3/4”. Jej obręcz wykonano w kolorze przewodów, a sama membrana jest bardzo przyjemna przy kontakcie ze skórą.

Dostępne są modele stetoskopu z głowicą:
 
 
  • pojedynczą;
  • podwójną dla dorosłych;
  • podwójną dla dzieci;
  • noworodkową.
 
Takie rozwiązanie daje o wiele większą możliwość prawidłowego osłuchiwania zarówno przy diagnostyce dorosłych, jak i dzieci, niż wykorzystywanie tylko jednego typu głowicy bez względu na to, jakiego bada się pacjenta.
 
Chromowana lira stetoskopu charakteryzuje się wysoką estetyką, trwałością i funkcjonalnością. Można ją wygodnie regulować, co zwiększa komfort użytkowania stetoskopu, a dodatkowo lira została zakończona oliwkami ABS, które zwiększają poziom dopasowania.
 
System przewodów stetoskopu typu Y został wykonany z jednego kawałka tworzywa PCV, co sprawia, że jest bardzo odporny na uszkodzenia i odkształcenia.
 
Stetoskop GESS STANDARD to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie.
 
Zapraszamy do składania zamówień.
50 Przedmioty
No reviews

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania