STETOSKOP LITTMANN CARDIOLOGY IV 6177
STETOSKOP LITTMANN CARDIOLOGY IV 6177
STETOSKOP LITTMANN CARDIOLOGY IV 6177
STETOSKOP LITTMANN CARDIOLOGY IV 6177

STETOSKOP LITTMANN CARDIOLOGY IV 6177

6177
Dostępny na zamówienie
1 091,67 zł

 

Stetoskopy Littmann stały się złotym standardem, według którego oceniane są wszystkie inne stetoskopy – marka, która zapewnia doskonałą akustykę, innowacyjną konstrukcję i wyjątkową wydajność. Każdy stetoskop Littmann® jest zaprojektowany w innowacyjny sposób, wykonany z materiałów najnowszej generacji i jest narzędziem najwyższej jakości. Stetoskopy Littmann® dzięki rygorystycznemu procesowi kontroli jakości łączy ścisła zgodność. Oznacza to, że stetoskopy Littmann® zapewniają niezmienne wysoką jakość badania - każdy w identycznym stopniu.

 Littmann Cardiology IV Stetoskop diagnostyczny

Stetoskopy kardiologiczne 3M™ Littmann® zapewniają najlepszą z możliwych czułość akustyczną. Dzięki zaawansowanej technologi pomagają w otrzymaniu najdokładniejszego osłuchu. Model Littmann Cardiology IV to wszechstronne urządzenie z jakością dźwięku 9 (w skali oceny do 10). Stworzony z myślą o diagnozowaniu schorzeń, takich jak zwężenie aorty, szmery tonu trzeciego (S3) oraz ledwie słyszalne anomalie płucne.

Pewne diagnozowanie - to pewne decyzje 

  • Wyjątkowa czułość - Wysłyszenie ledwo zauważalnych zmian w stanie pacjenta
  • Szczególnie pożyteczny w trakcie badań o znaczeniu krytycznym oraz na oddziale ratunkowym, oddziale intensywnej terapii, oddziale intensywnej terapii kardiologicznej oraz oddziale terapii półintensywnej
  • Wysoki profil i ergonomiczny kształt; o 40% większa głowica i o 60% głębszy lejek niż w stetoskopie 3M™ Littmann® Classic III™
  • Zastosowanie u dorosłych i dzieci 
  • Regulowana dwustronna głowica ze stali nierdzewnej z otwartym lub zamkniętym lejkiem
  • Ciepła obwódka zapewnia większy komfort pacjenta
  • Miękkie oliwki zapewniają optymalny komfort i doskonałą transmisję dźwięku

Dwustronna głowica 

Littmannn Cardiology IV posiada dwustronną głowicę: dużą membranę o rozmiarze 43mm, oraz małą membranę pediatryczną 34mm. Pediatryczna strona głowicy zmienia się w tradycyjny otwarty lejek (przy zdjęciu dwutonowej membrany i założeniu gumowego rękawa). Zarówno pediatryczna jak i internistyczna strona głowicy mają jednoczęściowe membrany, które można łatwo odczepiać, przyczepiać i czyścić. Konstrukcja głowicy opracowana jest maszynowo ze stali nierdzewnej. Głowica wykonana z lekkiego stopu aluminium. 

Technologia dwutonowej membrany, wynalazek 3M, umożliwia klinicystom osłuchiwanie dźwięków o różnych częstotliwościach przez dostosowywanie nacisku na klatkę piersiową. Przyłożenie głowicy z lekką siłą umożliwia nam usłyszenie dźwięków o niskiej częstotliwości, wywarcie odrobinę większej siły pozwala usłyszeć dźwięki o wyższej częstotliwości. Dzięki tej oszczędzającej czas innowacji klinicyści mogą skupić się na pacjentach, podczas gdy obwódka zapewniąca temperaurę pokojową membrany zwięszka komfort pacjentów.

Lira z podwójnym światłem przewodu

Przewód jest bez lateksowy. Posiada zwiększoną odporność na lipidy skórne ,alkohol oraz zabrudzenia. Przewód nowej generacji zachowuje swój kształt i elastyczność nawet po włożeniu do kieszeni. Podwójne światło przewodu eliminuje zakłócenia dźwięków występujące w tradycyjnych stetoskopach. Ta innowacja umożliwia odsłuch pacjenta bez zakłóceń. Lira wykonana z stopu wykorzystywanego w lotnictwie (Anodowane aluminium).  Zespoł liry jest z łatwością dostosowywany do rozmiaru głowy przez ściskanie bądź oddalanie od siebie lir.

Wysmakowany styl - wyjątkowa kolorystyka

Prezentowany model to  3M™ Littmann® Cardiology IV™ ,z głowicą z wykończeniem lustrzanym, Czarny przewód. Model 6177

DANE TECHNICZNE

SKU TOW017534
Grupa produktów Stetoskopy specjalistyczne
Kolor czarny
Marka LITTMANN
Rodzaj stetoskopu Kardiologiczny
Wykończenie głowicy‎ stetoskopu aluminium
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana 43 mm
Mała membrana / lejek 34 mm
Przewód (lira) dwukanałowy
Oliwki Miękkie, samouszczelniające się
Długość całkowita 69 cm
Waga urządzenia 177g
Stawka podatku VAT 8%
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania