Stetoskopy

Stetoskop- przyrząd medyczny, który jest niezbędny w pracy każdego lekarza. To właśnie dzięki niemu lekarz morze zbadać i osłuchać pacjenta.

Stetoskopy lekarskie powinny zatem być wytrzymałe, wykonane z najlepszych materiałów i przede wszystkim niezawodne. Poprzez słuchawki, lejek i membranę lekarz sprawdza bicie serca pacjenta , oraz bada płuca. Sprawne ucho lekarza może usłyszeć świsty, szmery w płucach. Jeśli są one zbyt głośne, mogą świadczyć o zapaleniu płuc lub ich stanach zapalnych. Rozróżnia się różne rodzaje stetoskopów. W zależności od potrzeby stosuje się stetoskopy klasyczne, kardiologiczne, internistyczne a nawet elektroniczne. Mimo że stetoskopy cyfrowe są najbardziej nowoczesne to one ostatnio są coraz częściej stosowane.

W naszym sklepie kupią Państwo stetoskopy różnego typu, w różnych kolorach i parametrach. Duży wybór sprzętu sprawi, że każdy lekarz, student medycyny czy ratownik medyczny znajdzie tu coś dla siebie. Atrakcyjne ceny naszych stetoskopów sprawiają że tak wiele osób decyduje się kupić je właśnie w naszym sklepie.

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania