TENA LADY MAXI NIGHT
TENA LADY MAXI NIGHT
TENA LADY MAXI NIGHT
TENA LADY MAXI NIGHT

TENA LADY MAXI NIGHT

TENA LADY MAXI NIGHT
Dostępny na zamówienie
1,90 zł
Brutto

 

TENA Lady Maxi Night

TENA Lady Maxi Night są wydłużone i poszerzone w tylnej części dla maksymalnej ochrony w ciągu nocy. Posiadają wysoką chłonność i doskonale dopasowują się do anatomii ciała zapewniając ochronę przed przeciekaniem przez całą noc.

Opis produktu:
Specjalne mikroperełki wewnątrz produktu zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.
Wszystkie produkty TENA Lady gwarantują Ci potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i uczuciem wilgoci. Produkty TENA Lady pomogą Ci zachować uczucie suchości i bezpieczeństwa w ciągu dnia i podczas nocnego odpoczynku.
Poza wysoką chłonnością i ochroną zapewnia poczucie komfortu i wygody przez całą noc.
Wszystkie elementy zastosowane w tym produkcie zostały przetestowane dermatologicznie, są bezpieczne i przyjazne dla skóry.
Skóra musi pozostawać sucha, abyś miała uczucie świeżości i uniknęła podrażnień. Dlatego specjalistyczne podpaski TENA Lady mają podobną do tkaniny powierzchnię Silky Soft, która momentalnie odciąga wilgoć z dala od skóry. Specjalistyczne podpaski TENA Lady dają Ci uczucie suchości i pewność.
Każda TENA Lady jest pakowana osobno, dzięki czemu można ją dyskretnie zabierać ze sobą.
Stworzone z myślą i najwyższej ochronie. Ochronne falbanki boczne doskonale dopasowują się do ciała chroniąc przed przeciekaniem. Możesz spać spokojnie i czuć się komfortowo.
TENA Lady mają miękki, oddychający materiał zewnętrzny, który pozwala na obieg powietrza i sprzyja zdrowiu skóry. Większa przewiewność, poprawia wygodę i daje uczucie suchości i świeżości.

Cena podana za 1szt., zależna od wybraneg rozmiaru.
Realizujemy refundacje na Narodowy Fundusz Zdrowia

50 Przedmioty
No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania