TGO-C SK-ZD 506 Stabilizator stawu kolanowego z...

TGO-C SK-ZD 506 Stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty

TGO-C SK-ZD 506
Dostępny na zamówienie
124,07 zł
ROZMIAR

 

Timago TGO-C SK-ZD 506 Długi stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty

Długi stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty wykonany jest z elastycznego materiału, który posiada bardzo dobre właściwości w zakresie przepuszczalności powietrza i odprowadzania wilgoci, materiał wpływa również na utrzymanie stabilnej temperatury nie powodując przegrzewania.

Posiada otwór w części centralnej z piankowym pierścieniem pozycjonującym stabilizator i odciążającym rzepkę.  Policentryczne szyny stabilizują niestabilny staw kolanowy w kierunku bocznym i przyśrodkowym.

Stabilizator posiada w komplecie kliny blokujące zakres ruchomości w zgięciu oraz wyproście. Zastosowanie dodatkowych pasów obwodowych zwiększa stabilność oraz utrzymuje właściwe położenie.

Stabilizator posiada anatomiczny kształt oraz wyprofilowanie w okolicy dołu podkolanowego, występuje w wersji zamkniętej,  w której jego dolna i górna część regulowane są przy pomocy rzepów. Łatwy w zakładaniu szczególnie dla osób o ograniczonej sprawności lub osób starszych.

Poprzez wydłużenie części udowej i goleniowej znajduje zastosowanie u pacjentów o wysokim wzroście oraz w przypadkach kiedy należy zastosować silniejszą stabilizację.

 

 

Wskazania do stosowania stabilizatora:
 

  • naciągnięcia i naderwania w obrębie więzadeł
  • niestabilność stawu kolanowego
  • choroba zwyrodnieniowa
  • przeciążenia stawu
  • w leczeniu zachowawczym
  • po unieruchomieniu w procesie rehabilitacyjnym 
 
Kod produktu: TGO-C SK-ZD 506

 

49 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania