Venoflex Podkolanówki Damskie – FAST Lin

Venoflex Podkolanówki Damskie – FAST Lin

Produkt na indywidualne zamówienie
144,44 zł
ROZMIAR
KOLOR
DŁUGOŚĆ
PALCE
Klasa kompresji

 

Podkolanówki Damskie – FAST Lin

Venoflex podkolanówki damskie FAST LIN to wyrób kompresyjny dedykowany kobietom ze skórą wrażliwą, które stosują wyroby przeciwżylakowe każdego dnia. Dzięki zawartości naturalnego lnu  i wiskozy podkolanówki damskie z kolekcji FAST LIN wywołują efekt naturalnego chłodu w obrębie łydki, dlatego polecane są do stosowania w okresie wiosenno-letnim.

Miękkie w dotyku, charakteryzujące się dużą elastycznością podkolanówki damskie Venoflex FAST LIN zostały wykonane w technologii FAST, która gwarantuje łatwość stosowania (facilite), wygodę (aisance), prostotę (simplicite) i pełen komfort stosowania (tolerance). Podkolanówki FAST LIN dostępne są w dwóch kolorach – naturalny len i czerń – dzięki czemu łatwo jest je dopasować do każdego stroju. Dzięki zastosowaniu pojedynczego mankietu podkolanówki  damskie Venoflex FAST LIN nie wywołują efektu tak zwanej opaski uciskowej.Wskazania

Podkolanówki damskie Venoflex FAST LIN dostępne są w drugiej klasie ucisku – 15-20 mmHg – według standardu ASQUAL. Stosuje się je profilaktycznie u kobiet z grupy ryzyka wystąpienia zakrzepicy oraz niewydolności żylnej kończyn dolnych. Przeznaczone są dla pań prowadzących aktywny tryb życia – można je stosować podczas rekreacji, jak i na co dzień.Jak czytać wymiary?

Pomiarów należy dokonać w pozycji stojącej

50 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania