Venoflex Podkolanówki Damskie – Incognito Absolu

Venoflex Podkolanówki Damskie – Incognito Absolu

Produkt na indywidualne zamówienie
125,00 zł
ROZMIAR
KOLOR
DŁUGOŚĆ
PALCE
Klasa kompresji

 

Podkolanówki Damskie – Incognito Absolu

Venoflex Podkolanówki Damskie – IncognitoAbsolu to podkolanówki przeciwżylakowe, które wykonane zostały w standardzie ASQUAL. Materiał, którego użyto do ich wykonania, jest mieszanką poliamidu i elastanu. Dzięki temu podkolanówki idealnie przylegają do skóry, a antypoślizgowa nić, którą zastosowano w mankietach podkolanówek, skutecznie zabezpiecza je przed zsuwaniem się. Okolice pięt zabezpieczone są przed rozdarciem dzięki solidnemu wzmocnieniu. Podkolanówki są transparentne i z łatwością można dopasować je nawet do eleganckiej stylizacji, bo występują w sześciu kolorach.

Wskazania

Podkolanówki Damskie – IncognitoAbsolu odpowiadają pierwszej klasie kompresji ASQUAL, co oznacza, że stosuje się je głównie w celach profilaktycznych. Polecane są szczególnie osobom spędzającym wiele godzin w jednej pozycji (siedzącej lub stojącej) oraz niestosującym żadnej aktywności fizycznej.

Sposób zakładania

Podkolanówki IncognitoAbsolu łatwo założyć, wystarczy zwinąć podkolanówkę od górnej krawędzi w kierunku palców, a następnie naciągnąć na stopę. Po dokładnym wygładzeniu powierzchni podciągnąć ją aż do kolana. Przed zakładaniem najlepiej zdjąć z dłoni wszelkie ozdoby, aby nie uszkodzić materiału.

Skład

59% poliamid

41% elastan

Jak czytać wymiary?

Pomiarów należy dokonać w pozycji stojącej

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania