Venoflex Podkolanówki Damskie – Kokoon

Venoflex Podkolanówki Damskie – Kokoon

Produkt na indywidualne zamówienie
125,00 zł
ROZMIAR
KOLOR
DŁUGOŚĆ
PALCE
Klasa kompresji

 

Podkolanówki Damskie – Kokoon

Venoflex Podkolanówki Damskie – Kokoon wspomagają działania zapobiegające wystąpieniu niewydolności żylnej kończyn dolnych. Podkolanówki Kokoon są wykonane z miękkiej i nieprzezroczystej mikrofibry, co gwarantuje komfort w czasie codziennego użytkowania. Wzmocniono w nich okolice łuku stopy, co zapobiega zbyt szybkiemu zużywaniu się podkolanówek.

Podkolanówki Kokoon łatwo dobrać do stroju, ponieważ dostępnych jest aż pięć kolorów. W zależności od potrzeb można wybrać model z otwartymi lub zamkniętymi palcami oraz jeden z trzech wariantów długości.

Wskazania

Podkolanówki Damskie Kokoon dostępne są w dwóch klasach ucisku ASQUAL. Te odpowiadające klasie drugiej stosuje się profilaktycznie u osób z grupy ryzyka wystąpienia niewydolności żylnej kończyn dolnych lub zakrzepicy. Stosować je powinny osoby prowadzące siedzący tryb życia, pozbawiony regularnej aktywności fizycznej. Podkolanówki z klasy trzeciej stosuje się po zabiegach naczyniowych, przy leczeniu żylaków lub po zaleczeniu zakrzepicy. Zakup odpowiedniego rodzaju najlepiej skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Skład

70% poliamid

30% elastan

Jak czytać wymiary?

Pomiarów należy dokonać w pozycji stojącej

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania