Venoflex Podkolanówki Damskie – Secret
Venoflex Podkolanówki Damskie – Secret
Venoflex Podkolanówki Damskie – Secret
Venoflex Podkolanówki Damskie – Secret

Venoflex Podkolanówki Damskie – Secret

Produkt na indywidualne zamówienie
93,52 zł
ROZMIAR
KOLOR
DŁUGOŚĆ
PALCE
Klasa kompresji

 

Podkolanówki Damskie – Secret

Venoflex Podkolanówki Damskie – Secret to podkolanówki uciskowe wykonane w standardzie ASQUAL. Wykonano je z półprzezroczystego materiału o strukturze miękkiej siateczki. Pięta została dobrze wzmocniona, co zabezpiecza podkolanówki przed uszkodzeniami. W okolicach łuku stopy zastosowano specjalne wzmocnienia, które z kolei zapobiegają zbyt szybkim uszkodzeniom podkolanówek. W okolicach palców zastosowano płaskie szwy, co zapewnia prawdziwy komfort użytkowania.

Podkolanówki Secret dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych. Można też wybierać wśród modeli z otwartymi lub zamkniętymi palcami.

Wskazania

Produkt dostępny jest w dwóch klasach kompresji ASQUAL. Pierwsza z nich, oznaczona jako druga, wykorzystywana jest w ramach profilaktyki. Stosować je powinny osoby z grupy ryzyka wystąpienia niewydolności żylnej kończyn dolnych. Podkolanówki odpowiadające trzeciej klasie kompresji – 20-36 mm Hg – przeznaczone są dla osób z rozwiniętą już chorobą żylną. Przed zakupem podkolanówek warto zasięgnąć porady lekarza prowadzącego.

Skład

61% poliamid

39% elastyn

Jak czytać wymiary?

Pomiarów należy dokonać w pozycji stojącej

50 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania