Venoflex Podkolanówki Męskie – FAST Laine

Venoflex Podkolanówki Męskie – FAST Laine

Produkt na indywidualne zamówienie
165,74 zł
ROZMIAR
KOLOR
DŁUGOŚĆ
PALCE
Klasa kompresji

 

Podkolanówki Męskie – FAST Laine

Venoflex Podkolanówki Męskie Fast Laine to przeciwżylakowe podkolanówki, wykonane z materiału mającego w swoim składzie wełnę z merynosów. Mają one właściwości termoizolacyjne, ponadto doskonale pochłaniają i odprowadzają wilgoć, a stopy pozostają suche. Tkanina jest przewiewna i bardziej odporna na brudzenie się. Dzianina jest odporna na mechacenie. Producent zadbał także o jej atrakcyjną teksturę.

Podkolanówki wykończono szerokim, pojedynczym mankietem, dzięki któremu nie odczuwa się nieprzyjemnego ucisku wokół łydki. Z kolei płaskie szwy, które zastosowano w okolicy palców, zapewniają stopom duży komfort. Podkolanówki są dostępne w kolorze czarnym i antracytowym.

Wskazania

Podkolanówki Męskie Fast Laine występują w dwóch wariantach. Te zgodne z klasą kompresji ASQUAL przeznaczone są do użytku w ramach profilaktyki, a więc zapobiegania wystąpieniu niewydolności żylnej w kończynach dolnych. Podkolanówki w trzeciej klasie kompresji ASQUAL są już środkiem leczniczym, stosowanym w terapii istniejących schorzeń żylnych. Przed zakupem warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Skład

44% poliamid

38% wełna z merynosów

18% elastan

Jak czytać wymiary?

Pomiarów należy dokonać w pozycji stojącej

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania