Venoflex Podkolanówki Męskie – FAST Lin
Venoflex Podkolanówki Męskie – FAST Lin
Venoflex Podkolanówki Męskie – FAST Lin
Venoflex Podkolanówki Męskie – FAST Lin

Venoflex Podkolanówki Męskie – FAST Lin

Produkt na indywidualne zamówienie
159,26 zł
ROZMIAR
KOLOR
DŁUGOŚĆ
PALCE
Klasa kompresji

 

Podkolanówki Męskie – FAST Lin

Venoflex podkolanówki męskie FAST LIN to przeciwżylakowy wyrób przeznaczony dla mężczyzn o skórze wrażliwej, którzy stosują produkty kompresyjne na co dzień. Podkolanówki męskie Venoflex FAST LIN zawierają w składzie naturalny len i wiskozę, dzięki czemu zaraz po ich założeniu pojawia się uczucie naturalnego chłodu w obrębie łydki. Ta właściwość sprawia, że są polecane zwłaszcza na okres wiosny i lata.

Niezwykle miękkie i elastyczne podkolanówki męskie Venoflex FAST LIN zostały wykonane w technologii FAST, w wyniku czego cechują się łatwością stosowania (facilite), wygodą (aisance), prostotą (simplicite) i komfortem noszenia (tolerance). Dzięki zastosowaniu pojedynczego mankietu podkolanówki męskie Venoflex FAST LIN nie wywołują efektu tak zwanej opaski uciskowej. Aby umożliwić łatwe dopasowanie do każdego stroju, podkolanówki FAST LIN można nabyć w trzech uniwersalnych i klasycznych kolorach: naturalnym, jasnobrązowym i czarnym.

Wskazania

Podkolanówki męskie Venoflex FAST LIN dostępne są w drugiej klasie ucisku – 15-20 mmHg – według standardu ASQUAL i stosuje się je profilaktycznie u panów obarczonych ryzykiem zakrzepicy lub niewydolności żylnej kończyn dolnych. Przeznaczone są dla mężczyzn prowadzącym aktywny tryb życia – można je stosować zarówno podczas rekreacji, jak i na co dzień.

Jak czytać wymiary?

Pomiarów należy dokonać w pozycji stojącej

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania