Venoflex Pończochy Damskie – Kokoon
Venoflex Pończochy Damskie – Kokoon
Venoflex Pończochy Damskie – Kokoon
Venoflex Pończochy Damskie – Kokoon

Venoflex Pończochy Damskie – Kokoon

Produkt na indywidualne zamówienie
166,67 zł
ROZMIAR
KOLOR
DŁUGOŚĆ
PALCE
Klasa kompresji

 

Pończochy Damskie Venoflex Kokoon wykonano w standardzie ASQUAL. To pończochy przeciwżylakowe, chętnie wybierane przez panie z uwagi na bardzo miękką dzianinę, z której są wykonane. Miękka i nieprzezroczysta mikrofibra jest bardzo przyjazna dla skóry i zapewnia duży komfort noszenia. Pończochy są nieprzezroczyste i bardzo dobrze maskują ewentualne niedoskonałości na nogach. W okolicach łuku stopy zostały dodatkowo wzmocnione, co podnosi komfort codziennego użytkowania.

Dostępne są w siedmiu wariantach kolorystycznych. Pierwsze cztery to kolory: czarny, granatowy, szary i beżowy w 3 odcieniach, a piąty rodzaj to czerń w modne romby. Pończochy Kokoon polecane są do noszenia w sezonie jesienno-zimowym.

Wskazania

Pończochy Damskie Kokoon występują w dwóch klasach kompresji. Te odpowiadające drugiej klasie ASQUAL, na których widnieje oznaczenie 15–20 mm Hg, to produkty przeznaczone do stosowania w profilaktyce choroby żylnej. Pończochy o kompresji 20–36 mm Hg, odpowiadające trzeciej klasie kompresji ASQUAL, są produktami wspomagającymi leczenie niewydolności żylnej kończyn dolnych, a ich zakup warto omówić z lekarzem prowadzącym.

Skład

67% poliamid

33% elastan

Jak czytać wymiary?

Pomiarów należy dokonać w pozycji stojącej

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania