Venoflex Pończochy Męskie – City Confort Coton

Venoflex Pończochy Męskie – City Confort Coton

Produkt na indywidualne zamówienie
226,85 zł
ROZMIAR
KOLOR
DŁUGOŚĆ
PALCE
Klasa kompresji

 

Pończochy Męskie – City Confort Coton

Pończochy Męskie Venoflex City Confort Coton to przeciwżylakowe pończochy wykonane w standardzie ASQUAL. Zapewniają one panom wysoki komfort noszenia, a także tak cenioną przez nich dyskrecję. Dzianina, która tworzy pończochy, składa się niemal w połowie z bawełny, co gwarantuje miękkość i wygodę podczas użytkowania. Pończochy wyposażono w typowo męski mankiet samonośny, który zabezpiecza je przed zsuwaniem się z nogi, nie powodując nieprzyjemnego ucisku.

Pończochy Męskie City Confort Coton przeznaczone są na sezony: wiosenny, jesienny i zimowy. Występują w ośmiu rozmiarach i w dwóch wariantach: z otwartymi i zamkniętymi palcami.

Wskazania

Pończochy Męskie City Confort Coton występują w dwóch klasach kompresji. Produkty wykonane w drugiej klasie spełniają zadania profilaktyczne i przeznaczone są dla osób zagrożonych wystąpieniem niewydolności żylnej w obrębie kończyn dolnych. Pończochy zaliczane do klasy trzeciej są produktem wspomagającym leczenie, a ich zakup należy skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Skład

46% bawełna

33% poliamid

21% elastan

Jak czytać wymiary?

Pomiarów należy dokonać w pozycji stojącej

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania