Vermeiren B66S
Vermeiren B66S
Vermeiren B66S
Vermeiren B66S

Vermeiren B66S

B66S
Dostępny na zamówienie
630,00 zł
Brutto
ROZMIAR

 
Podłokietnik B66S stabilizujący przedramię.

Najczęstszym problemem jaki się pojawia po udarze mózgu jest połowiczne porażenie ciała. W zależności od miejsca udaru , porażona jest lewa bądź prawa strona.

OBJAWY:

  • Niedowład (hemiparesis) - charakteryzuje się ograniczonymi możliwościami ruchowymi kończyny. Może tutaj wystąpić wiotkość ( osłabienie napięcia mięśni) lub spastyczność (zwiększenie napięcia mięśni) , które bez intensywnego procesu rehabilitacji prowadzą do patologicznego, trwałego ułożenia kończyny, w wyniku którego powstają przykurcze.
  • Trwałe unieruchomienie kończyny (hemipelgia).

ROZWIĄZANIE PROBLEMU:

ad1. Oprócz podstawowego procesu rehabilitacji , który służy przywracaniu odpowiednich funkcji zachodzi również konieczność utrzymywania kończyny w pozycji jak najbardziej naturalnej , która gwarantuje prawidłowe stabilne podparcie ramienia, ma bezpośredni wpływ na prawidłowe ustawienie kręgosłupa oraz uniemożliwia powstawanie reakcji odruchowych , które nie tłumione utrwalają się.

ad2. Przy trwałym porażeniu należy zadbać o prawidłową stabilizację kończyny na podłokietniku wózka.

CEL ZASTOSOWANIA Podłokietnika B66S

Celem zastosowania podłokietnika jest prawidłowe ułożenie i ustabilizowanie przedramienia na podłokietniku.

Podłokietnik B66S - Jest profesjonalnym rozwiązaniem dla osób wymagających prawidłowego ustabilizowania ramienia.Wykonany w technologii próżniowej pozwala idealnie dopasować powierzchnie do kształtu ramienia, jego objętości oraz ukształtowania dłoni.

Technologia wykorzystuje modyfikowany granulat poliestrowy zamknięty w wysokiej jakości elastycznym szczelnym neoprenie z zaworem, pokrytym od strony ciała włóknem nylonowym, który jest przyjazny dla ciała. W zestawie znajduje się specjalna pompka , która wypompowuje powietrze z wnętrza. Im więcej tego powietrza się wpompuje z wnętrza tym bardziej utrwala się kształt powierzchni podłokietnika.

    Poduszka podłokietnika jest przymocowana do podstawy przy pomocy szerokiej taśmy VELCRO. Pozwala to zmieniać pozycję poduszki na głębokość i uzyskać optymalny kąt ustawienia przedramienia (60°) aby zagwarantować prawidłowe ustawienie kręgosłupa.

    Dwa rozmiary:

    M 25cm x 30cm

    L 25cm x 45cm

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania