Wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne są niezbędne dla osób mających problemy z ustawieniem stóp, pomagają pozbyć się bólów kolan nóg i kręgosłupa. Korygują wady postawy a dodatkowo zapewniają wygodę i wsparcie. Stopy są fundamentem ciała dlatego ważne, żeby zacząć dbać o nie od najmłodszych lat. Wkładki, półwkładki czy podpiętki pomagają w naturalnym funkcjonowaniu stopy.

 

Osoby mające schorzenia ortopedyczne muszą liczyć się koniecznością zakupu specjalnego obuwia ortopedycznego, jednak w wielu przypadkach to nie wystarczy. Dlatego dla lepszej amortyzacji i komfortu chodzenia stosuje się odpowiednie wkładki do butów. Bardzo ważne jest to aby dobrać je dobrze do swojej wady stóp, zły dobór może skutkować brakiem poprawy chodzenia a nawet jego pogorszeniem. Przed zakupem warto zapytać ortopedy się jakie wkładki ortopedyczne będą dla mnie najlepsze.

 

Na stanie posiadamy wkładki praktycznie na każdy rodzaj schorzenia:

  • na płaskostopie poprzeczne
  • na płaskostopie podłużne
  • na haluksy
  • dla diabetyków
  • półwkładki i podpiętki dla osób z płaskostopiem.

 

Wkładki ortopedyczne dla dzieci

 

To specjalna grupa wkładek przeznaczona dla dzieci. Na naszej stronie znajdą Państwo różnego typu wkładki korygujące które włożone do butów dopasowują się do kształtu stopy. Ponadto posiadamy wkładki oddychające, dzięki którym stopa się nie poci i nie męczy. Podczas dłuższej pracy stojącej takie rozwiązanie jest zbawienne. W zależności od powikłań i stopnia deformacji stopy wkładki w połączeniu z obuwiem ortopedycznym, mogą złagodzić ból nóg lub pomóc w wyeliminowaniu wad stóp.

 

Wkładki ortopedyczne Poznań

 

Oprócz zakupu online w naszym sklepie mogą Państwo kupić swoje wkładki w sklepie w Poznaniu. Znajdą tu Państwo bogaty wybór wkładek we wszystkich rozmiarach. Tak by każdy mógł dobrać swoją wkładkę do rozmiaru buta jaki nosi. Kupią tu państwo produkty takich producentów jak Mazbit, Antar, Thuasne, Oppo i OttoBock.

Jeżeli chcą Państwo aby ból nóg ustąpił a wasze stopy poczuły ulgę, kupcie wkładki w naszym sklepie.


Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę wkładek na indywidualne zamówienie. Jeżeli nigdzie nie możesz znaleźć wkładki które spełniłaby Twoje oczekiwania, ta oferta jest dla Ciebie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Wkładki ortopedyczne indywidualne

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania