Zestaw Pasów naramiennych

Zestaw Pasów naramiennych

Pasy naramienne
Dostępny na zamówienie
1 700,00 zł
Brutto
ROZMIAR

 

Zestaw Pasów Naramiennych

Zestaw Pasów Naramiennych to alternatywne rozwiązanie idealne dla osób z problemem stabilizacji górnej części tułowia, ale utrzymanie prawidłowej pozycji zapewniają pasy podtrzymujące ramiona i opcjonalnie klatkę piersiową, gdy użyjemy element łączący pasy. W skład zestawu wchodzi pas główny, pasy naramienne i złączka pasów naramiennych. Pasy zapinamy na wysokości ramion poprzed odpowiednie umieszczenie ich w pasie głównym. Dla zwiększenia stabilizacji możemy dodatkowo spiąć obie pasy za pomocą złączki, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Zestaw występuje w 3 rozmiarach: S (4-8 lat), M (8-15 lat), L (15 i więcej lat)

 

System pasów Careva to unikalne rozwiązanie w zakresie pozycjonowania osób niepełnosprawnych w pojazdach. Dzięki specjalnej konstrukcji pasów, mamy możliwość konfiguracji indywidualnego rozwiązania dostosowanego do naszych potrzeb. Jeśli potrzebujemy kompleksowej stabilizacji i korekty pozycji wybieramy zestaw Combi. Jeśli stabilizacji wymaga górna część tułowia to mamy do dyspozycji Zestaw Pasa Piersiowego lub Zestaw Pasów Naramiennych. Dla osób z tendencją do zsuwania się, ale stabilnym tułowiem mamy Zestaw Pasów Biodrowo-Pachwinowych.

Konstrukcja systemu Careva zapewnia doskonałą stabiliację, ale nie kosztem komfortu siedzenia. Pasy zapewniają utrzymanie odpowiedniej pozycji, ale nie krępują użytkownika systemu siedzącego w prawidłowej pozycji. Łatwość montażu, umożliwia szybkie i sprawne przepięcie systemu z samochodu do samochodu. Pasy można zastosować na dowolnym fotelu samochodowym, którego oparcie nie jest połączone z siedzeniem. Dla ułatwienia konfiguracji zestawy posiadają rozmiary ułatwiające ich dobór.

Pasy Careva to nie tylko zestawy. Można indywidualnie dobrać elementy do pozycjonowania korzystając dostępnych pasów, takich jak: pas piersiowy, pas biodrowo-pachwinowy lub pasy naramienne. W połączeniu z pasem mocującym uzyskamy potrzebną kombinację zapewniającą bezpieczną i komfortową pozycję osoby niepełnosprawnej. Każdy pas można dobrać w odpowiednim rozmiarze.

Pasy pozycjonujące Careva do samochodu

 

50 Przedmioty
2020-11-02
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania