Wkładki ortopedyczne na indywidualne zamówienie Poznań

Wkładki ortopedyczne indywidualne termoformowalne do butów SIDAS formujemy na gorąco do butów eleganckich i sportowych, ale również narciarskich i snowboard owych, do rowerowych tenisowych, biegowych oraz do codziennego użytkowania niezwiązanego ze sportem.

Indywidualne dopasowanie wkładki do butów zaleca się osobom z wysokim podbiciem lub płaskostopiem, ale również wszystkim ceniącym sobie wygodę użytkowania butów oraz osiągi w sportach.

Nacisk poprzez but na nartę odbywa się na całą powierzchnię stopy, a nie tylko w 3 punktach podparcia.

 

W konsekwencji przekłada się to na: stabilność postawy, prawidłową sylwetkę, prawidłową pracę szkieletu kostnego, rozluźnienie mięśni, a w przypadku butów narciarskich - precyzyjne sterowanie nartą.

W procesie formowania wkładek wykorzystujemy 2 maszyny PODOSKOP, na którym wykonujemy wnikliwą analizę stopy klienta oraz CUSTOM STATION. służącą do pobrania odcisku stopy oraz modulacji wkładki, bo najpierw musisz stanąć na bosaka na specjalną maszynkę, która Ci ”wygrzeje i uformuje- dopasuje te wkładki pod Twoje stopy.

W CENĘ WYKONANIA WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH WLICZONA JEST KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA. ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZISIAJ I UMÓW SIĘ NA DOGODNY DLA CIEBIE TERMIN

Profesjonalne wykonywanie wkładek ortopedycznych pod indywidualne potrzeby klienta.

Wkładki na indywidualne zamówienie są robione na specjalnej maszynie, która najpierw bada kształt stóp, po czym odwzorowuje go na wkładce poprzez termoformowanie.

Wkładki są wytworzone ze specjalnie dobranych, trwałych materiałów oraz zawierają jony srebra, co zapobiega powstawaniu przykrych zapachów

Wyniki badania stóp pozwalają na indywidualny dobór wkładek dla każdego pacjenta.

Zadaniem wkładek indywidualnych u dorosłych jest ustawienie stóp i kolan w pozycji prawidłowej, zmniejszenie bolesności, odciążenie miejsc najbardziej przeciążonych, stworzenie komfortu i wygody chodzenia.

 

U dzieci dobrze dopasowane wykonane wkładki na wymiar są skuteczną pomocą w korekcji wad stóp, kolan i kręgosłupa.

Zadaniem ich jest prawidłowe ustawienie całego organizmu, które daje możliwość prawidłowego rozwoju całego aparatu ruchu u dzieci.

Zabezpieczają przed problemami bólowymi w wieku dorosłym.

Niezauważone i w porę nieskorygowane wady nasilają się w miarę dorastania i dojrzewania młodego organizmu, co w konsekwencji prowadzi do bolesnych niewydolności, a także do trwałych zniekształceń,

Podoskop Sidas Wkładki na wymiar
Wkładki ortopedyczne na zamówienie Poznań

Obecnie dysponujemy tak nowoczesnymi materiałami i technologią wykonywania wkładek, że w 80% przypadków, w zupełności wystarczają do korygowania dysfunkcji stóp i chodu.

Dzięki wkładkom zmieniamy napięcie mięśniowe w takim stopniu, że niwelujemy nawet bóle kręgosłupa szyjnego.

Stworzenie dziecku warunków umożliwiających prawidłowy i swobodny rozwój oraz harmonijną, fizjologiczną funkcję całego układu ruchu jest najwłaściwszą formą zapobiegania wadom statycznym, w tym także wadom stóp.

Właściwie dobrane obuwie uwzględnia naturalny kształt stopy dziecka i nie krępuje ruchu palców.

 

Elastyczne podeszwy umożliwiają dostosowanie się stóp do różnego typu podłoża przy czynnym udziale mięśni.

U małych dzieci spotyka się pozorne płaskostopie, spowodowane obfitą ilością tkanek miękkich w obrębie stopy. Towarzyszy ono fizjologicznemu w tym wieku koślawemu ustawieniu stóp - nie wymaga leczenia.

 

Dla dzieci wykazujących koślawość stóp, normalną w wieku przedszkolnym oraz skłonność do płaskostopia zaleca się stosowanie dostępnych w sprzedaży bucików „profilaktycznych" Kształtująco na stopę wpływa chodzenie boso po nierównym terenie, wysokiej trawie, mokrym piasku na brzegu plaży, udział w grach i zabawach połączonych z biegami, skokami, jak np. łubiane przez dziewczynki skakanki. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych, korzystna jest kilkukrotna w ciągu dnia zmiana obuwia.

Wkładki ortopedyczne na indywidualne zamówienie w Poznaniu.

Poznań ul.Bolesława Prusa 20 

Specjalistyczny Gabinet

Diagnostyka Postawy Ciała i Stóp

Dbaj o Zdrowie Swoich Stóp!

 

W naszym gabinecie wykonujemy indywidualne wkładki termoformowalne

Wkładki Sidas idealnie dopasowują się do kształtu stóp, przez co dają niepowtarzalną precyzję w każdym sporcie ruchowym, gdzie kontakt z podłożem jest kluczowym elementem.

Są niezastąpionym narzędziem w tenisie, squashu, bieganiu, narciarstwie, jeździe na rowerze, chodzeniu po górach i wielu innych sportach ruchowych.

Co dają nasze wkładki ortopedyczne Sidas ?

1. Najprecyzyjniejsze połączenie stopy z butem

2. Lepsze przeniesienie masy ciała - Zredukowany ból stop.

3. Optymalna pozycja stopy w bucie - Mniej obtarć i odcisków.

4. Lepsza postawa ciała - Zmniejszenie bólu.

Wkładki zalecane w: płaskostopiu podłużnym, płaskostopiu poprzecznym, stopie wydrążonej, koślawości, szpotawości, profilaktyce urazowej.

Wylecz Haluksy bez Bólu i Operacji już dzisiaj!

 

W naszym sklepie można również zakupić wkładki ortopedyczne znanych marek jak Mazbit, OttoBock, Antar i wielu innych. Znaleźć je możńa na stronie https://ortezka.pl/wkladki-ortopedyczne-cat-175

Wykonywanie wkładek ortopedycznych na zamówienie Poznań
badanie stóp Poznań
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania