Internetowy sklep medyczny – Refundacja NFZ

 

Nasz sklep realizuje refundacje NFZ. Szczegółowych informacji udzielamy w naszych sklepach stacjonarnych oraz pod nr telefonu: 697-595-045.

Zasady zaopatrywania w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze reguluje rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17.12.2004 r., które zawiera szczegółowy wykaz przedmiotów medycznych, które podlegają dofinansowaniu oraz limit, czyli kwotę do jakiej NFZ refunduje dane przedmioty. Rozporządzenie zawiera również informacje dotyczące kryteriów przyznawania sprzętu, okresów użytkowania a także wyrobów medycznych będących przedmiotami ortopedycznymi podlegającymi naprawie.

Podstawą refundacji jest posiadanie zlecenia o przyznanie przedmiotu ortopedycznego lub środka pomocniczego, wystawionego przez lekarza specjalistę np.: ortopedę. Istnieje także wybrana grupa sprzętów, na które zlecenie na zaopatrzenie może zostać wypisane przez lekarza pierwszego kontaktu. Następnie Pacjent lub upoważniona przez niego osoba musi potwierdzić wypisany przez lekarza wniosek zlecenia na zaopatrzenie we właściwym oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Kolejno z tak potwierdzonym wnioskiem Pacjent lub upoważniona przez niego osoba udaje się do realizatora zlecenia.

Zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne >> Zlecenie.pdf

Upoważnienie Odbioru >> Upoważnienie.pdf

 

 

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą oraz udzielimy wyczerpujących informacji na temat konkretnych sprzętów medycznych oraz pozostałych akcesoriów dostępnych w sprzedaży. W ofercie mamy również wysokogatunkową odzież medyczną oraz artykuły higieniczne i kosmetyki naturalne, a także bardzo duży wybór materacy gorczycowych z łuską gryki.

Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Prowadzimy sprzedaż internetową. Sklepy stacjonarne znajdują się w Poznaniu.

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania