Internetowy sklep medyczny – O nas

 

Firma PHU META-MED Krzysztof Maciejczuk zajmuje się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych zwłaszcza chorych z uszkodzonym narządem ruchu w sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, oraz środków pomocniczych, świadcząc usługi na najwyższym poziomie profesjonalnym.

Szeroka oferta asortymentowa, wieloletnia tradycja, wykwalifikowany personel daje naszej firmie wysoką pozycję na rynku krajowym.

Działalność PHU META-MED Krzysztof Maciejczuk prowadzona jest w ramach świadczeń objętych Powszechnym Ubezpieczeniem Zdrowotnym w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jak również przy pełnej odpłatności pacjentów za świadczone usługi.

PHU META-MED Krzysztof Maciejczuk specjalizuję się w usługach w zakresie indywidualnego zaopatrzenia trudnych przypadków, schorzeń narządów ruchu pacjentów bezpośrednio na oddziale szpitalnym bądź w warunkach domowych.

Współpracujemy z wieloma szpitalami. Naszym głównym zadaniem jest dobranie właściwego sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego do konkretnej dysfunkcji narządu ruchu pacjenta co powoduję usprawnienie jego funkcjonowania w społeczeństwie w możliwie najkrótszym terminie.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie produktów, których nie można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Posiadamy szeroki asortyment produktów dostępnych tylko w sklepie stacjonarnym. Jeśli zaistnieje taka potrzeba to po uzgodnieniu ceny i warunków możemy zrealizować wysyłkę.

 

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą oraz udzielimy wyczerpujących informacji na temat konkretnych sprzętów medycznych oraz pozostałych akcesoriów dostępnych w sprzedaży. W ofercie mamy również wysokogatunkową odzież medyczną oraz artykuły higieniczne i kosmetyki naturalne, a także bardzo duży wybór materacy gorczycowych z łuską gryki.

Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Prowadzimy sprzedaż internetową. Sklepy stacjonarne znajdują się w Poznaniu.

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania