Internetowy sklep medyczny – Warunki dostawy

 

Czas przekazania zamówień do realizacji:

Dla wysyłek opłaconych przedpłatą, wysyłka zostaje przekazana do realizacji po potwierdzeniu dostępności magazynowej oraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. (czas przekazania zamówienia do realizacji, zazwyczaj 1 dzień roboczy od daty zaksięgowania wpłaty)

Dla wysyłek za pobraniem, wysyłka zostaje przekazana do realizacji zaraz po potwierdzeniu dostępności magazynowej. (czas przekazania zamówienia do realizacji, zazwyczaj 1 dzień roboczy).

W przypadku produktów oznaczonych jako "Dostępny (zamówienie)" czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć z uwagi na czas ściągnięcia zamówionych produktów z magazynów zewnętrznych.

 

Wysyłka jest realizowana w dwóch wariantach:

1. Poczta Polska - przesyłka polecona priorytetowa, gabaryt B, paczka do 1kg. - koszt 11zł. (czas doręczenia, zazwyczaj 2 dni robocze od daty nadania).

2. Kurier (Pocztex48 lub inny) - przedmioty o standardowych wymiarach, paczka do 30 kg. - koszt 15zł. (czas doręczenia, zazwyczaj 2 dni robocze od daty nadania).

Dla przedmiotów ponadgabarytowych i bardzo ciężkich - koszt i warunki dostawy ustalane indywidualnie.

 

Zwroty i Reklamacje:

Koszty zwrotów ponosi kupujący.

UWAGA:
Sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej je osoby!
Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres:


Max-Corp Sp. z o.o
ul. Bolesława Prusa 20
60-820 Poznań
tel: 697-595-045

 

W przypadku nie odebrania przesyłki dostarczonej przez dostawcę, Klient ponosi koszty związane z wysyłką i zwrotem towaru niezależnie od sposobu dostarczenia, gabarytów czy ciężaru.

Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).

Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu bedą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego  (protokołu szkody) spisanego w obecności doręczyciela.

Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.

Przypominamy, iż zgodnie z pkt. 26 regulaminu sklepu ortezka.pl część oferowanych produktów jest wyrobami medycznymi i zgodnie z definicją Ustawy z dnia 10 maja 2010r. o wyrobach medycznych ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych, produkty które są wyrobami medycznymi i zostały zakupione oraz przymierzone nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

 

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą oraz udzielimy wyczerpujących informacji na temat konkretnych sprzętów medycznych oraz pozostałych akcesoriów dostępnych w sprzedaży. W ofercie mamy również wysokogatunkową odzież medyczną oraz artykuły higieniczne i kosmetyki naturalne, a także bardzo duży wybór materacy gorczycowych z łuską gryki.

Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Prowadzimy sprzedaż internetową. Sklepy stacjonarne znajdują się w Poznaniu.

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania