Łóżka rehabilitacyjne

Prezentujemy rozwiązania dedykowane osobom niepełnosprawnym, które wymagają długoterminowej opieki. Profesjonalne łóżko rehabilitacyjne nie tylko ułatwi pacjentowi funkcjonowanie i zwiększy jego samodzielność. To także znaczne odciążenia dla opiekuna.

W naszym poznańskim sklepie medycznym znajdą Państwo różne modele produktów dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Są one wyposażone w funkcję regulacji wysokości, kąta nachylenia oparcia czy też części udowej podnóżka. Funkcje te są sterowane elektronicznie przy pomocy pilota.

Łóżka rehabilitacyjne wyposażone są również w barierki zabezpieczające, które uchronią pacjenta przed upadkiem i urazami.

Mają Państwo również możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia jak np. materac przeciwodleżynowy, wieszak na kroplówki, stolik, wysięgnik z uchwytem i więcej.

 

W sprzedaży posiadamy również specjalistyczne łóżka terapeutyczne dla osób i dzieci z chorobami układu mięśniowo-szkieletowego i nadmiernym napięciem mięśniowym. Specjalna konstrukcja łóżka i materaca dąży do równoważenia napięcia mięśniowego, zapewniając rozluźnienie w obszarze przyczepów mięśniowych. Materac odpowiednio podpiera i odciąża ciało, a ponadto hamuje przewodnictwo bodźców bólowych zapewniając głębszy i zdrowszy sen. Materac łóżka terapeutycznego posiada poszewkę wykonaną z oddychającej i zmywalnej tkaniny. Łóżko jest mobilne – można je zwijać i łatwo transportować.

Oferujemy łóżka terapeutyczne w szerokiej gamie wymiarów, o maksymalnym obciążeniu do 60 kilogramów. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązań jest ważnym elementem w bieżącej rehabilitacji osób i dzieci z chorobami układu mięśniowego.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania