Korektory Postawy

Dobra postawa ciała jest bardzo ważna. Świadczy bowiem o tym, że dbamy o swoje zdrowie oraz o to jak się prezentujemy. W obecnych czasach wiele osób ma zaburzenia postawy. Jest to problem, z którym zmagają się zarówno dzieci, osoby młode jak i te w podeszłym wieku. Obecnie wiele osób korzysta z dóbr technologicznych takich jak laptopy, czytniki ebooków, tablety czy telefony komórkowe. Gdy korzystamy z tych urządzeń zbyt długo, zapominamy o prawidłowej postawie ciała. Zła postawa kręgosłupa może spowodować bóle pleców, bóle szyi, wpłynąć negatywnie na trawienie i krążenie krwi.

Świetnym sposobem, który nie jest bardzo kosztowy, a który bardzo pomaga osobom mających wady postawy są korektory postawy. Są to urządzenia, które pomagają utrzymywać prostą postawę ciała.

 

Pajączek na proste plecy

 

Pajączek jest liderem wśród produktów z tej kategorii. Jest to produkt znany przede wszystkim z TV Market i Mango TV. Pajączek są to szelki które zakłada się na plecy. Dzięki wibracjom lub dźwiękom przypomina o trzymaniu naturalnie prostej postawy. Przypomnienie o prawidłowej postawy może odbywać się dzięki dźwiękom ale coraz częściej produkuje się pajączki, które zamiast dźwięku wytwarzają wibrację. Już po krótkim czasie korzystania z tego typu urządzenia można zauważyć wyraźną różnicę w postawie.

 

Nawyk garbienia może pojawić się u dzieci już od najmłodszych lat. Dlatego tak ważne jest aby nie lekceważyć tego problemu i już wtedy zaopatrzyć się w pajączka.

 

Prostotrzymacze zostały stworzone w taki sposób aby korygowały postawę, ale złe korzystanie z nich sprawi, że nie spełnią oni swojego przeznaczenia.

 

Pajączki w Poznaniu

 

Wszystkie korektory postawy, które widoczne są w naszym sklepie internetowym są wykonane z trwałego materiału oraz wygodne w noszeniu. Jeżeli planują Państwo zakup pajączka dla siebie lub dla bliskiej osoby, zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w naszym sklepie w Poznaniu lub w internetowym sklepie medycznym ortezka.pl. Sklep w swoim asortymencie posiada korektory wad postawy z firmy Med- Patent. Firma zadbała o to by produkty były wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Można kupić je w różnych wariantach kolorystycznych. Wszystkie modele zostały jednak zaprojektowane w taki sposób aby mogły z nich korzystać zarówno dzieci jak i osoby starsze.

 

Prostotrzymacze, które można kupić naszym sklepie w Poznaniu pomogą dzieciom pozbyć się złych nawyków związanych z postawą a to sprawi że w przyszłości nie będą miały problemów z kręgosłupem, natomiast korzystanie z nich przez osoby starsze, pomoże powrócić do prawidłowej postawy ciała, trzymać proste plecy oraz zmniejszy ich ból. Najlepsze pajączki można poznać po ich uniwersalności. Potrafią dopasować się do każdej postury. Często korektory postawy można schować pod ubranie co jeszcze bardziej wpływa na komfort ich noszenia.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania