• Nowy
Orteza lędźwiowo-krzyżowa AM-SO-10 szara

Orteza lędźwiowo-krzyżowa AM-SO-10 szara

AM-SO-10 szara
238,00 zł
Brutto
ROZMIAR

 

Orteza Reh4mat wykonana z wykonany z surowca Profit™

ProFit™ to dwuwarstwowa tkanina, która doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta, rozciąga się we wszystkich kierunkach doskonale modelując kształt kończyny. Materiał odpowiada za właściwą kompresję i dopasowanie wyrobu do ciała pacjenta oraz redukuje drganie mięśni powstające w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego. Zapewnia również utrzymanie właściwego klimatu przy skórze oraz skuteczne odprowadzanie potu. Struktura surowca ProFit™ gwarantuje aksamitną miękkość w dotyku. ProFit™ jest przyjazny dla skóry pacjenta oraz posiada atest Oeko-Tex Standard 100.

orteza AM-SO-10 szara

orteza lędźwiowa AM-SO-10 szara

AM-SO-10 szara

AM-SO-10 zoom szara

orteza AM-SO-10 szara zoom

AM-SO-10 zapięcia

orteza tułowia AM-SO-10 szara

sposób zapięcia AM-SO-10 szara

zakładanie AM-SO-10 szara

AM-SO-10 szara rysunek

Rozmiar Obwód pasa Sposób dokonywania pomiaru
S 65 – 75 cm biodrowo-lendzwiowy.png
M 75,5 – 85 cm
L 85,5 – 97 cm
XL 97,5 – 110 cm
2XL 110,5 – 125 cm

Całkowita wysokość ortezy:
Przód
S – 2XL : 20 cm
Tył
S – 2XL : 28 cm

FISZBINY PLASTIKOWE

Fiszbiny plastikowe występują w różnych szerokościach i grubościach, wykonane są z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, takich jak poliamid, ABS czy akryl, a cechy te decydują o ich sztywności. Dzięki takiej konstrukcji są odporne na wodę, wilgoć i pot. Wyroby wyposażone w nie mogą być prane bez konieczności ich wymontowywania z ortezy. Nasze fiszbiny plastikowe pracują tylko w jednym kierunku doskonale stabilizują bocznie zabezpieczoną część ciała dopasowując się jednocześnie do niego oraz posiadają pamięć, dzięki której zawsze powracają do pierwotnego kształtu. Funkcja ta powoduje, że fiszbiny w ortezie tak samo stabilizują kończynę opuchniętą bezpośrednio po urazie, jak i po zejściu opuchlizny. Nie podlegają one możliwości doginania i korygowania przez to postawy ciała lub zabezpieczonego stawu.

stalki plastikowe

STALKI ORTOPEDYCZNE

Stalki ortopedyczne wykonane są ze specjalnej stali sprężynowej, pokrytej powłoką z tworzywa sztucznego i posiadają zaokrąglone i zabezpieczone końcówki. Mogą występować w różnych szerokościach i grubościach oraz różnej twardości. Mogą być wstępnie wyprofilowane lub płaskie. Wszystkie one pracują jednokierunkowo i dostosowują się do kształtu ciała jednocześnie stabilizując bocznie zabezpieczoną część ciała. Są one doskonale zabezpieczone antykorozyjnie, a więc są odporne na wodę, wilgoć i pot. Wyroby wyposażone w nie mogą być prane bez konieczności ich wymontowywania z ortezy. Dopasowują się one do ciała automatycznie i nie podlegają one możliwości doginania i korygowania przez to postawy ciała lub zabezpieczonego stawu.

stalki

50 Przedmioty
Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania