Profesjonalne Konchy - 1szt - ok. 30cm.
Profesjonalne Konchy - 1szt - ok. 30cm.
Profesjonalne Konchy - 1szt - ok. 30cm.
Profesjonalne Konchy - 1szt - ok. 30cm.

Profesjonalne Konchy - 1szt - ok. 30cm.

Konchy
Dostępny na zamówienie
4,47 zł

 

Profesjonalne Konchy 1 sztuka około 30cm.

z Naturalnymi olejkami Eterycznymi

Długość - ok. 30 cm

Do Świecowania i Konchowania Uszu.

 

Komentarze jakie otrzymujemy od zadowolonych klientów po zakupie naszych konch są świadectwem jakości naszego produktu - są to jedne z najlepszych konch. Zapraszamy do Współpracy!

 

Wykonanie:
Nasze konchy wykonane są w 100% ręcznie w kraju, z naszych ekologicznych surowców. Wyrób naszych konch oparty jest na recepturze przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Metoda ta została udostępniona nam wraz z recepturą wytwarzania zgodną z ludowymi tradycjami indian.
Nasza koncha wykonana jest tradycyjnie ręcznie, z czystego włókna bawełnianego, nasyconego naturalnym woskiem pszczelim najwyższej jakości koloru żółtego (100% wosku pszczelego 1 klasy !).
Koncha posiada lejkowaty, stożkowaty kształt oraz precyzyjnie dobrany kąt rozwarcia co korzystnie wpływa na siłę efektu kominowego. Właściwości te są niezbędne do optymalnego spalania i właściwego efektu kominowego.

Zastosowanie:
Informacje o konchach i konchowaniu są dostępne w internecie, oraz literaturze. Z doniesień osób stosujących konchowanie wynika, że konchy działają intensywniej niż świece, a co za tym idzie są skuteczniejsze. Zabieg jest bardzo relaksujący. Osoby zawodowo zajmujące się świecowaniem (konchowaniem) wymieniają przeciwwskazania do wykonywania konchowania takie jak:
- Uczulenie na produkty pszczele (objawem jest uczucie pieczenia)
- W przypadku wystąpienia wysięku ropnego, w przypadku uszkodzenia błony oraz przy różnego typu infekcjach i przy wydzielinie ropnej.

 

7 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania