Schodołaz gąsienicowy JOLLY 150 z rampami

Schodołaz gąsienicowy JOLLY 150 z rampami

JOLLY 150 z rampami
Dostępny na zamówienie
15 746,00 zł
Brutto

 

Schodołaz gąsienicowy Jolly 150 z rampami
 

 

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)Schodołaz TGR 150 JOLLY z najazdami to sprzęt niezwykle solidny i użyteczny, charakteryzujący się sporym udźwigiem 150 kg - teraz z dołączonymi do zestawu najazdami. Niezwykle wytrzymały akumulator oraz mocny silnik odpowiedzialny za wprawianie urządzenia w ruch, i tym samym transport osoby niepełnosprawnej po schodach, pozwala na pokonanie 12 stopni w ciągu minuty.

 

Schodołaz do wózków elektrycznych


Ten schodołaz z rampami jest w stanie pokonać zakręty na pod kątem prostym, a także w kącie pół pełnym odpowiednio na spocznikach o wymiarach 115 na 115cm. Firma TGR od lat zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo, komfort swoich klientów oraz użyteczność, jaką gwarantują oferowane przez nią schodołazy do wózków elektrycznych. Producent zdaje sobie sprawę, że akumulator, który trzeba nieustannie ładować, jest tylko kolejnym powodem do frustracji oraz niezadowolenia. Z tego też powodu ten schodołaz do wózka elektrycznego posiada akumulator pozwalający na pracę urządzeniem, która z pewnością zadowoli każdego - jedno naładowanie starcza na pokonanie do 50 pięter.

 

Transporter schodowy dla wszystkich rodzajów wózków


Podłączone rampy pozwolą na transport różnego typu wózków. TGR 150 JOLLY z rampami to zarówno schodołaz do wózków aktywnych oraz schodołaz do wózka elektrycznego. To nie wszystko - urządzenie pozwala także na przypięcie wózków o mniejszych gabarytach. TGR 150 JOLLY z najazdami sprawdzi się więc doskonale jako schodołaz do wózków spacerowych oraz schodołaz dla dzieci.

Schodołaz do wózków aktywnych


Maksymalne obciążenie, na jakie pozwala ten schodołaz z rampami, to aż 150 kg przy wadze urządzenia wynoszącej zaledwie 71 kg. Niezwykle stabilna konstrukcja oraz zastosowanie najnowocześniejszych, najwyższej jakości materiałów, to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Co więcej, producent wyposażył ten schodołaz dla wózków aktywnych w negatywny elektromagnetyczny hamulec o mocy 12V.

 

Elektryczny schodołaz dla dzieci


Maksymalny kąt nachylenia, z którym poradzi sobie ten schodołaz do wózka elektrycznego, to aż 35 stopni. Maksymalna wysokość stopnia to 180 milimetrów, a dopuszczalny stopień zaokrąglenia stopnia wynosi od 0 do 20 mm. Ten schodołaz z rampami pozwala na transport wózków inwalidzkich po schodach z jeszcze większymi odstępami i odległością od ziemi. Dołączona rampa pozwala na pokonanie barier architektonicznych z jakimi nie poradziły sobie tradycyjne schodołazy do wózków spacerowych.

 

ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH

 

Schodołaz gąsienicowy na schodach Elektryczny wózek schodowy dla niepełnosprawnych
Schodołaz z wózkiem elektrycznym

 

Schodołaz gąsienicowy z platformą na schodach Uniwersalny schodołaz
Schodołaz do wszystkich rodzajów wózków
50 Przedmioty
No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania