Venoflex Pończochy Damskie – Secret
Venoflex Pończochy Damskie – Secret
Venoflex Pończochy Damskie – Secret
Venoflex Pończochy Damskie – Secret

Venoflex Pończochy Damskie – Secret

Produkt na indywidualne zamówienie
163,00 zł
Brutto
ROZMIAR
KOLOR
DŁUGOŚĆ
PALCE
Klasa kompresji

 

Pończochy Damskie – Secret

Pończochy Damskie Venoflex Secret to pończochy przeciwżylakowe, które wykonano w standardzie ASQUAL. Doskonale sprawdzają się przez cały rok, ponieważ zastosowano w nich przędze tworzącą półtransparentną, miękką siateczkę. Pończochy bardzo dobrze układają się na nogach. Płaskie szwy, które zastosowano w okolicy palców, zapewniają duży komfort stopom, a wzmocnione pięty chronią pończochy przed uszkodzeniami.

Pończochy Damskie Secret dostępne są w pięciu rozmiarach i dwóch długościach. Panie mogą także wybrać modele z otwartymi lub zamkniętymi palcami. Producent pomyślał również o kobietach nieco bardziej puszystych i oferuje pończochy poszerzone w rejonie ud.

Wskazania

Pończochy Damskie Secret występują w dwóch klasach kompresji. Pierwsza z nich, która oznaczona jest 15–20 mm Hg, charakteryzuje pończochy o przeznaczeniu głównie profilaktycznym. To pończochy dla osób zagrożonych wystąpieniem niewydolności żylnej. Pończochy oznaczone trzecią klasą kompresji są środkiem wspomagającym leczenie, a więc przeznaczone są dla osób, u których choroba już wystąpiła. Ich zakup warto poprzedzić rozmową z lekarzem prowadzącym.

Jak czytać wymiary?

Pomiarów należy dokonać w pozycji stojącej

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania