Filtr FFP3 do maseczek ochronnych Med Patent

Filtr FFP3 do maseczek ochronnych Med Patent

Dostępny na zamówienie
32,41 zł

 

Filtr wymienny FFP3 z aktywnym węglem, pochłania do 99,6% zanieczyszczeń, w tym: pyły, spaliny, opary, zapachy, pleśń oraz inne grzyby, bakterie, alergeny. Zapewnia idealną ochronę przed smogiem i zanieczyszczeniami z samochodów. Filtr może być wykorzystany zarówno do masek antysmogowych PRO, SPORT, jak i NORMAL.

Uwaga: ze względu na swoją grubość i gęstość, filtr nie jest polecany dla osób z przewlekłymi chorobami układu oddechowego.

Filtr wymienny FFP3

Certyfikaty:

  • Polski Rejestr Statków akredytowany przy UE do badania środków ochrony osobistej - testy przygotowujące do pełnej certyfikacji
  • Produkt jest zgodny z normą ISO 9001
  • Tuv Profi Cert

Jak działa filtr FFP3?


Wykonany został z tej samej włókniny filtrującej, co półmaski filtrujące FFP3 dla przemysłu ciężkiego. Zatrzymuje do 99,6% zanieczyszczeń w powietrzu, chroni zarówno przed cząstkami stałymi (pyły), jak i cząstkami ciekłymi (benzopireny).jak działa Filtr wymienny FFP3

Dodatkowa warstwa aktywnego węgla skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Surowce wykorzystywane do produkcji filtrów nie wywierają działania drażniącego na skórę i nie wpływają w żaden sposób niekorzystnie na zdrowie użytkownika.

48 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania